O NÁS

Miloslav Oktábec

17.9.1984

↓Profesní zkušenosti↓

  • akreditovaný horský průvodce.

Mám za sebou mnoho let toulání horami jak soukromě tak komerčně. Rád podnikám přechody jak na lehko tak těžko a rád je kombinuju s lezením a nebo zajištěnými horskými cestami (via ferrata). Velké zkušenosti mám v Alpách na Balkáně, Islandu a různých GR přechodech.

  • akreditovaný instruktor skialpinismu.

Zima je pro mě to nejzajímavější období roku. Věnuji se jak sněžnicím, tak především skialpinismu, který je pro mě královskou a nejhezčí horskou disciplínou vůbec. Řadu let se věnuji tomuto sportu a to především v Alpách z kterých jsem nasbíral bohaté zkušenosti, které ti rád předám. 

  • akreditovaný instruktor lezení.

Skalní lezení a ferraty jsou sporty kterým se věnuji téměř 20 let. V současné době nejvíce času trávím na ferratách a nejraději na těch hluboko v horách spojené s více denním přechodem. 

  • akreditovaný lektor první pomoci a člen první pomoci ČR.

První pomoc je pro mě dovednost, kterou by měl znát každý z nás. Proto jsem se rozhodl dodělat si vzdělání i vněm. Angažuji se pro organizaci Zdrsem a s partyzány pořádám kurzy první pomoci pro veřejnost a rád jí vyučuji a bavím se o ní i na mých horských akcí.  

  • tandem pilot paraglidu.

Lítání je pro mě naprostá svoboda. ˇŘadu let to byla tak ohromná vášeň. Obdivuji mojí bývalou přítelkyni, že to období semnou vydržela :) Nabité zkušenosti ti rád předám v tandemu a můžeš ochutnat jaké je to být ptákem.

  • majitel CK Partyzán adventure.

Mé nabité dovednosti jak soukromě tak profesně jsem se rozhodl využít k založení cestovní kanceláře Partyzán adventure. Kde realizuji spoustu nápadů a dopřávám lidem krásu i drsnost hor, která každého kdo jí okusí chytne a nepustí.  

!!Cestovní kancelář Partyzán adventure!!

Partyzan Adventure se nedávno transformovala z cestovní agentury na cestovní kancelář. Tato proměna byla nejen kosmetickou změnou, ale celkovou revolucí v přístupu k cestování. Nový projekt, zachovávající své dědictví starého jména, nyní přináší zcela nový přístup, zážitky a možnosti pro všechny dobrodruhy.

V průběhu tohoto transformačního procesu jsem věnoval ohromné úsilí a energii, abych zajistil nejlepší možné služby a zážitky. Od hlubokého průzkumu a porozumění potřebám cestovatelů, až po inovativní plánování a realizaci unikátních dobrodružství. Moje vášeň a oddanost k cestování byla hnací silou celého projektu.

Jsem rád, že jsem překonal výzvy a přeměnil svou vizi v realitu. Transformace na cestovní kancelář není jen změnou právního subjektu, ale závazkem k poskytování excelentních služeb a inspirativních cestovních zážitků. Jsem připraven vést Tě na neuvěřitelné cesty po celém světě a podnítit v Tobě lásku k cestování, dobrodružství a překonávání sebe sama.


Partyzán adventure vzniklo po tom, co jsem se vyhrabal z úrazu,
a jeho historie začíná právě v té době
...


Miloslav Oktábec
Miloslav Oktábec

 článek na novinkách.cz ↓

Někdy potřebuji zjednodušit svůj život do takové míry, že vše, na co myslím,
je příštích deset metrů, ne příštích deset let.