Kurz lezení s jógou pro holky

akce není vypsaná

Jsi holka, co má ráda outdoor a špetku adrenalinu? Láká tě lezení a baví tě jóga? Připravily jsme si pro tebe víkend, kde se naučíš nebo oprášíš základní techniky lezení. Vyzkoušíš si na vlastní kůži, jaké to je vylézt na skálu. Zaměříme se na bezpečné jištění parťačky, zakládání jištění a slaňování. Kurz je vhodný pro všechny zodpovědné lezkyně, které si chtějí být jisté tím, co dělají, a být na skalách soběstačné. Zároveň společně protáhneme tělo ve flow na jógamatce, posedíme u ohně nebo si zajedeme do místních lázní.

Den 1 Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, podvečerní příjezd a sraz ve Slnečných skalách, ubytování, večerní protažení a první seznámení s lezeckou teorií a praxí.

Den 2 Ranní joga flow, protažení před prvním dnem lezení. Vyzkoušíme si lezení v praxi, ukážeme si základy správného jištění, vázání uzlů a slaňování. Den rozdělíme na dva bloky, mezi nimi dáme pauzu na oběd a odpočinek. Večer sdílení u ohně nebo západ slunce na skalách. Podle nálady :)

Den 3 Ranní protažení pod skalou, ukážeme si zakládání vlastního jištění, různé techniky lezení ve skalním terénu, budování štandů a když zbyde čas ukážeme si něco málo ze záchrany/první pomoci na skalách. :) Jelikož je to poslední den, bude pouze jeden blok lezení, ale prodloužíme ho cca do 14:00. Poté se jemně protáhneme, pobalíme, rozloučíme a kdo bude chtít, můžeme si zajet společně ještě do místního wellness. :)

Ubytování: Stany si rozbalíme v kempu: https://slnecneskaly.sk, kdo by nechtěl spát ve stanu, je možnost rezervovat i chatku.

Stravování: Jsme horolezkyně, budeme si vařit hned pod skálami na vlastním vařiči nebo místní kuchyňce

Doprava: Na místo se dá dojet autem (domluvíme spolujízdu) nebo vlakem do Žiliny a potom místní dopravou či stopem pro větší dobrodružky.

Náročnost: Kurz je určen začínajícím lezkyním, nepotřebuješ žádnou fyzičku. Pokud se nebojíš výšek je to bonus, ale i s tím se dá pracovat.

Další informace: Na kurz musíš mít vlastní lezečky a sedák. (pokud bys potřebovala zapůjčit lezecké vybavení, dej vědět, nějak to spolu domluvíme) 

Podrobné info ohledně výbavy, stravy atd. ti pošlu na email po zakoupení akce.

Potřebuješ pomoct s financováním? Požádej mě o zálohové splátky s 0% navýšením.

Chceš-li uplatnit Partyzánské slevové body napiš poznámku v košíku, sekce potvrzení objednávky.

Partyzánské akce můžeš nakoupit přes e Benefity (Up)

Akci není vypsaná

Cena ?? Kč

Cena zahrnuje:

  • Dvě průvodkyně
  • organizaci
  • základní lezecké vybavení

Cena nezahrnuje:

  • Ubytování
  • doprava (po vlastní ose nebo domluvě s ostatními členy výpravy)
  • strava
  • pojištění

Jak se zařizují letenky a doprava či ostatní služby?

Máš dotaz?

Vyplň formulář níže