ferraty / výstupy / treky                    Velikonoční dobrodružství pro začátečníky i pokročilé 

termín není vypsaný

Velikonoční Arco, svěží vzduch, krásná krajina, příjemné restaurace, lezení, treky a ferraty pro začátečníky a zkušené borce. To vše a ještě víc zažiješ mezi velikonocemi v Italském Arcu.

termín ?? tyto dny strávíš přímo v Arcu v Kempu ZOO blízko centra. Z něj budeš vyrážet na ferratové akce a výlety. V oblasti se nachází celá řada ferrat všech možných délek a obtížností. Co a kdy polezeme bude záležet na počasí a tvojí kondici. Můžeme lézt například z lehčích Sent di Camminamenti (B) na kopec Cima Rocca  (1089 m) která vede tunely z první světové války. Nebo Fausto Susatti (A) krásná hřebenová ferrata, která vede na vrchol Cima Cap. Z těžších ferrat např. Via dell' Amicizia (Cima S.A.T.) obtížnost (C) patří mezi náročnější kusy. Je dlouhá, překonává převýšení 640 metrů a skládá se z mnoha žebříků. Nejdelší žebřík měří 70 metrů. Za zmínku stojí též akčnější ferrata Sentiero Contrabbandieri obtížnost (C/D). Ferrata je hodně exponovaná a lehčí pasáže se musí dojišťovat vlastním lanem a expreskama..... 

a mnoho dalších ferrat. Vše vždy spolu každý večer probereme u pivka a na tvé chuti, kondici a celkovém rozpoložení vybereme ferratu na míru... Nebudu chybět večerní mejdany a poznávání místní kultury a okolí.

Pro ferraty je nutné mít povinné vybavení. Sedací úvazek, prsní úvazek, cca 170 cm dlouhá otevřená smyčka, ferratový set, přilba. Výbavu si můžeš půjčit z mojí půjčovny. 

Akce je určena začínajícím i pokročilým ferratovým lezcům, kteří si chtějí užít nezapomenutelný výlet, ochutnat místní speciality a potkat při tom spoustu nových kamarádů.

Akce je určena zdatným Alpským turistům s dostatečnou fyzičkou a potkat horolidi kde se zcela jistě při tvrdších podmínkách vytvoří pevná přátelství.

Doprava je organizována formou spolujízdy. Zajistím, aby jsme se měli všichni jak dostat na místo akce.

Kemp zoo info zde

Podrobné info ohledně výbavy, stravy, časů, pojištění atd. ti pošlu na email po zakoupení akce.

Akce není určena lidem kteří tráví své dny pevně nohama na zemi :)

Akci koupíš na odkazu níže

?chceš vypsat termín?

vyplň formulář níže