Zlepši se v lyžování

Chtěl bys zkusit skialpy v pořádných horách, ale bojíš se, že ty kopce nesjedeš? Nebo už si skialpy v pořádných horách nebo na českých kopečkách zkoušel, ale z kopce to nebylo úplně ono a prostě ses v tom necítil(a)? Líbilo by se ti jezdit těžší lajny? Rychleji? Víc carvingově? Chtěl by ses cítit ve sjezdu bezpečněji? Nebo by ses prostě jen chtěl(a) zlepšit v lyžování obecně?

Pokud si alespoň na jednu otázku odpověděl(a) ano, pak máme připravenou akci přesně pro Tebe.

Nabízíme ti kurz lyžování v epickém alpském středisku Sölden, kde se ti bude naplno věnovat ostřílený skialpinista/freerider, ale hlavně bývalý závodník alpských disciplín. Jedná se o intenzivní kurz lyžování zaměřený na zdokonalení techniky lyžování ve volném terénu, ale i na sjezdovce a to individuální formou. Nejdou ti prašany? Nejdou ti prudké kopce? Ztrácíš se v úplných základech? S tím vším ti dokážeme pomoct a naladíme trénink přesně na tebe a tvoje potřeby.

Kurz se bude odehrávat v malé skupince 3-4 lidí, tak aby každý měl dostatek prostoru ke zdokonalení. Bude se jezdit od první do poslední lanovky celé 3 dny a tak bude opravdu hodně času ke zdokonalení tvojí techniky. Při kurzu si projedeme celé středisko Sölden a určitě bude čas užít si i místní panoramata plná okolních třítisícovek.

V Söldenu máme k dispozici bezplatné ubytování v horském domku, kde bude k dispozici místnost na spaní, kuchyň, komfort sprchy a dokonce malá lyžárna, kde Vám náš instruktor může říct i něco o přípravě lyží.

Nesedí ti termíny nebo počet dní? Chtěl(a bys dorazit v týdnu? Na více dní? Úplně sám? Se svoji skupinou nebo rodinou? Napiš nám o individuální kurz přesně pro tebe.

Podrobné info ohledně výbavy, stravy, časů, pojištění atd. ti pošlu na email po zakoupení akce.

Potřebuješ pomoct s financováním? Požádej mě o zálohové splátky s 0% navýšením.

Chceš-li uplatnit Partyzánské body napiš poznámku v košíku, sekce potvrzení objednávky.

Partyzánské akce můžeš nakoupit přes e Benefity (Up)

Termín není vypsaný

Máš dotaz?

Vyplň formulář níže