Sněžnicový přechod pro začátečníky na Stubai

3-5.2.2023 3 dny

Horská turistika v Stubaiských Alpách v zimě a na sněžnicích. Chtěl/a by sis vyzkoušet sněžnice ve vysokohorském prostředí, užít si bílé tiché hory a křupání sněhu pod nohama. Ano ? Skvělé. Přidej se na sněžnicový pochod, který dlouho zůstane v tvých vzpomínkách. 

Čeká tě krásná túra na sněžnicích, po pláních a vrcholcích Stubaie. Naučíš se základy lavinové problematiky stejně tak chůzi na sněžnicích nebo mačkách. 

Spát budeme jednou na horské chatě s polopenzí a podruhé ve Winterraumu.

Akce je určena všem nadšencům hor, kteří si chtějí užít zimní pohodu, krásnou krajinou a zároveň mít komfortní přespání na chatě s příjemnou atmosférou.

3.2 odjezd v brzkých ranních hodinách z ČR do Lüsensu. Nástup na trek směr Westfalenhaus kde strávíme první noc. V případě dobrého počasí a chuti možno vylozit na Münsterhöhe (2473 m). 

Profil: 5 Km 630m nahoru

4.2 po snídani trek na chatu Winnebachseehütte. Čeká tě krásná pohodová túra tichým královstvím. Zdokonalíš svojí techniku a vyčistíš si hlavu. :) 

Profil: 6,5 Km 520m nahoru 420m dolů.

5.2 poslední den jsou naplánované dvě cesty. Podle sněhových a lavinových podmínek se vybere ta nejbezpečnější. Vrátíme se zpět na chatu Westfalenhaus

Profil 13 Km 300m nahoru 1250m dolů.

6.2 ??????

Akce je určena začínajícím sněžničářům, ale fyzicky zdatnějším turistům (dokážeš denně vyšlápnout cca 900 výškových metrů)

Doprava je organizována formou spolujízdy. Zajistím, aby jsme se měli všichni jak dostat na místo akce.

Podrobné info ohledně výbavy, stravy atd. ti pošlu na email po zakoupení akce.

akci nelze momentálně koupit

Cena zahrnuje: organizaci a průvodce.

Cena nezahrnuje: ubytování, pojištění.

2 x nocleh na Winterraumu

?Máš dotaz?

vyplň formulář níže