- StoryShare -

Partyzáni podporují projekt Liberecké psycholožky Michaely Houdkové

Tento projekt si rozhodně zaslouží tvojí pozornost. Budu rád když přispěješ jakoukoliv částkou. Odkaz na HitHit kde se peníze vybírají --> ZDE <--

více informací níže

Budu Vám vyprávět příběh...

...protože projekt StoryShare je konec konců právě o Vašich příbězích....

Jsem liberecká psycholožka a psychoterapeutka a ve společnosti se setkávám s tím, že lidé potřebují s někým sdílet a konzultovat to, čím si v životě prošli nebo právě procházejí. Doba je náročná a každý člověk se někdy ocitne v situaci, se kterou si neví rady, která ho může zaskočit, překvapit, která vrací staré pocity z minulosti, která otevírá staré rány, nebo která vyžaduje podporu a pochopení, případně rady a zkušenosti někoho nestranného a objektivního. Buď někoho, kdo si něčím podobným třeba prošel, nebo podporu a pohled odborníků z řad psychologů, výchovných poradců, právníků a dalších, kteří jsou na StorySharu k dispozici.

Málokdo vyhledá psychologa, když řeší nějaký problém. Buď se stydí, nebo nechce, aby o sobě zjistil, že je blázen, nemá na to peníze nebo potřebuje pomoci akutně a ne čekat měsíc na sezení, případně mu jeho problém připadá malý. Rád by zjistil, co má dělat hned a nečekat. Namísto sezení u odborníka lidé raději sbírají informace od svých známých, baví se s kamarády, hledají je na internetu, radí se s kolegy v práci, nebo nemají nikoho, na koho by se mohli obrátit. Ne vždy dostanou odpovědi na otázky, které si pokládají, ne vždy jim odpovědi blízkých vyhovují a ne vždy chce člověk to, co prožívá, sdílet s blízkými, protože se bojí, že jim ublíží, nebo že to nepochopí.

EXISTUJE ALTERNATIVA? No jasně!!!!

Alternativou je náš StoryShare...

Projekt StoryShare, což znamená v překladu Sdílení příběhů, je webová platforma, kde mohou lidé anonymně, v důvěře a bezpečí, bez strachu s kritiky nebo odsouzení sdílet všechno, co v životě prožili nebo prožívají, podělit se s ostatními o své zkušenosti, poskytnout svůj pohled nebo názor k určitému tématu, podpořit někoho, kdo to potřebuje nebo získat podporu a pochopení pro sebe. Je to místo, kde můžete nalézt odpovědi na své otázky a rozhodnout se, co budete dělat dál.

Myslíme, že je fajn, když se můžete jít někam svěřit, a přitom k odborníkovi chodit nemusíte...Možná jste dlouho zakleslí v situaci, ve které se plácáte a točíte a nevíte, jak z ní ven. Možná hledáte pro Vás vhodné řešení, a to řešení můžete najít v příbězích našich členů. Kromě kolektivní podpory a pochopení Vám nabízíme také odborné psychologické zázemí tak, abyste mohli své příběhy a zkušenosti konzultovat s našimi odborníky a získat na to jejich pohled

Navíc...

Sdílení na internetu není nic nového. Lidé jsou zvyklí sdílet věci o sobě na internetu dnes a denně. Facebook i Instagram je plný příběhů. Některé jsou velmi povrchní, bez hlubších zamyšlení a bez hodnot, jiné jsou plné bolesti, hledající pochopení druhých, nebo prostě jen rady, jak v nějaké situaci postupovat. Ani jedna z uvedených sociálních sítí neposkytuje anonymitu, bezpečí a důvěru proto, aby se člověk mohl skutečně otevřít. Náš StoryShare ano.

Sdružujeme lidské zkušenosti a budujeme společnou sounáležitost. Vyznáváme otevřenost a upřímnost, což je cesta k vlastní autenticitě a ke štěstí. Díky StorySharu na sobě můžete pracovat, rozvíjet se, poznávat sami sebe, uvědomovat si, stejně jako poznávat a objevovat pestrost života v příbězích jiných lidí a nacházet odvahu a nadhled na ten svůj.

Na co chceme získat peníze?

Projekt je momentálně ve fázi, kdy je většina webových stránek hotová. To, co bohužel chybí, jsou prvky dostatečného zabezpečení, optimalizace pro mobilní telefony, uživatelsky příjemné a intuitivní prostředí a některé další funkcionality, díky kterým budete moc Vaše příběhy sdílet pohodlně a s důvěrou. Projekt je ,,prolidský," takže není zajímavý pro investory, protože z něj nekoukají velké ani rychlé zisky. Jeho hodnota je ve společenské pomoci, ale samozřejmě si musí též vydělat na to, abychom ho mohli vůbec provozovat.

Peníze, které nám na HitHitu přispějete, použijeme na zaplacení programátorské firmy, která webové stránky dokončí a spustí. Budeme Vám velice vděční za jakoukoliv částku, kterou nám na tento psychologický projekt přispějete a těšíme se na to, že společně s námi vytvoříte něco zajímavého, přínosného a dobrého, co bude lidem pomáhat.

Část z vybrané částky musíme zároveň uhradit společnosti HitHit, která nám umožňuje vybrat na tento projekt peníze.

--> HIT HIT <--